Parki linowe ALFA stanowią atrakcję Pomorza, polskiego wybrzeża i Kaszub.
Zapraszamy do odwiedzenia parków linowych ALFA w miejscowościach: Władysławowo - Cetniewo,w samym Sercu Kaszub, między miejscowościami Kartuzy i Kościerzyna - tuż przy szczycie Wieżyca w miejscowości Szymbark, na terenie ośrodka gdzie znajduje się najdłuższa deska świata (wpisana do księgi rekordów Guinessa) i dom stojący na dachu oraz w Łebie przy drodze prowadzącej do wydm w Słowińskim Parku Narodowym. Ostatnim powstałym parkiem linowym w sieci parków ALFA jest park na półwyspie helskim w Jastarni, na terenie hotelu "Dom Zdrojowy"  ( obok wejścia nr 50 na plażę). 

Zapewniamy niezapomniane wrażenia, relaks, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu. Zabawa w parku linowym nie stawia żadnych specjalnych wymagań uczestnikom. 

Sprawdź swoje możliwości. 

Systemy naszych parków linowych zostały zaprojektowane i stworzone w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść każdą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą. Wykonaliśmy trasy dla dorosłych i dla dzieci. 

Wiek i doświadczenie nie grają roli! 

Zapraszamy do skorzystania z możliwości aktywnego, radosnego wypoczynku w gronie rodziny lub przyjaciół. Uczestnicy programów linowych uczą się odpowiedzialności, opanowania i technik utrzymania równowagi.

Emocje i gwarancja wspaniałego wypoczynku w gronie rodziny lub przyjaciół to atrybuty naszych parków linowych.